NEWS

GOŚCIE: PODRÓŻOVANIE, FOXES IN EDEN ORAZ CALLUNA TRIP GOŚĆMI SPECJALNYMI TARGÓW CARAVANS SALON POLAND 2021 | BILETY DOSTĘPNE TYLKO ONLINE | STREFA RETRO | STREFA VANLIFE/HAND MADE | PREMIERY KAMPERÓW I PRZYCZEP | 1 BILET NA 3 IMPREZY  

Organizator:

Prelegenci

Calluna Trip

Calluna Trip

Autorzy bloga i vloga Calluna Trip, czyli Aga i Bartek, to para, która, na co dzień mieszka w Mosinie pod Poznaniem, ale ich pasją jest podróżowanie i poznawanie świata. Podróżowali już pieszo, autostopem, pociągami, statkami, samolotami i samochodami, ale gdy dziesięć lat temu stali się posiadaczami Volkswagena Transportera z 1972 roku ich życie się zmieniło. Ostatnio objechali Amerykę Północną i Środkową.

Kuba Bielak

Kuba Bielak

Dziennikarz Motoryzacyjny
Dziennikarz znany z programu Jazda Polska w TVN Turbo. Współzałożyciel i zarządzający Akademią Bezpiecznej Jazdy w Warszawie. Ekspert z dziedziny bezpieczeństwa jazdy samochodem oraz metodyki treningu jazdy samochodem. Ma ogromne doświadczenie jako wykładowca i prelegent z dziedziny bezpieczeństwa jazdy.

Mikołaj Gospodarek

Mikołaj Gospodarek

Mikołaj Gospodarek jest przede wszystkim fotografem-pejzażystą, ale również zawziętym podróżnikiem i uważnym obserwatorem, który ostatnio sporo podróżuje samochodami i kamperami. Współpracuje z największą i najstarszą niemiecką agencją fotograficzną Mauritius Images. Od 2011 roku stale współpracuje też z miesięcznikiem Poznaj Świat. W 2016 roku podjął się prowadzenia projektu Slow Road na zlecenie Mazda Polska. Od lat prowadzi również stronę, na której opisuje i pokazuje miejsca, które odwiedza.

ELCAMPER

ELCAMPER

Nasi bohaterowie, mieli dość utartych schematów i prób przystosowania się do sztywnych ram otaczającego świata, a chęć przygody, która w nich była podyktowała im nowy sposób na życie. Własnoręcznie zbudowali oryginalnego kampera i ruszyli przed siebie…

Tripciak Crew

Tripciak Crew

Zakup oldschoolowego busa i wjazd dookoła świata, były dziecięcym marzeniem Bartka. Marzenie zaczął realizować po 16 latach przygotowań, kiedy kupił starego Volkswagena T3, który służył niemalże 20 lat, jako niemiecka karetka. Tak zaczęła się historia Tripciaka.

Bus Lapidus

Bus Lapidus

Dominika i Max przemierzają świat na pokładzie Volkswagena T3, z 1981, który stał się ich nowym domem. O swojej przygodzie z busem i zamiłowaniu to pojazdów retro i swojej książce opowiedzą podczas Caravans Salon Poland w strefie wykładowej oraz na swoim stoisku w strefie RETRO.

Kamperem przez życie

Kamperem przez życie

Łukasz i Ewelina, ich blog opowiada o odwrotnym sposobie na życie jako Kamperowi Nomadzi. Mieszkaniu w kamperze i szczęśliwym życiu pełnym wrażeń i spełnienia. Tak właśnie żyje młoda para (Vanlife).

Kamperem Po Świecie

Kamperem Po Świecie

Pomysł na takie podróże zrodził się w głowie Tomka już jakiś czas temu i zdarzały mu się studenckie wyjazdy w kamperowym stylu. Później poznał Paulinę i zaraził ją pasją do takiego podróżowania. Razem zaczęli modyfikować ich Osiołka, bo tak nazwali swojego kampera i kiedy tylko mogą to zwiedzają nim Polskę a marzą im się dalsze kierunki. Zawsze starają się poznać dokładnie każde miejsce i dzielą się wrażeniami na swoim blogu i vlogu Kamperem po świecie.