Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Targi kamperów, przyczep kempingowych i sprzętu turystycznego.

Targi Caravans Salon odbędą się 02-04 października w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Kampery, przyczepy kempingowe, sprzęt turystyczny, zlot caravaningowy i ciekawi goście - zapraszamy wszystkich entuzjastów podróży i motoryzacji!

 

Caravans Salon Poland 2020 to jedno z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Podczas 3 dni imprezy, swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni. Nie lada gratką jest też  Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - na który zawita ponad 100 ekip ze swoimi niesamowitymi pojazdami. Będzie to dobra okazja do wymiany doświadczeń i zasięgnięcia rady od tej niezwykłej społeczności.

Łączymy siły z Boatex! 

Najbliższa edycja Caravans Salon Poland, odbędzie się razem z imprezą Boatex 2020, czyli jedną z najważniejszych imprez w branży żeglarskiej. Zwiedzający będą mieli zatem okazję, zobaczyć nie tylko najnowsze kampery i sprzęt biwakowy ale również najnowsze łodzie, żaglówki, kajaki, skutery i sprzęt do sportów wodnych. 

 

Zobacz jak było na poprzednich edycjach