CarGO!

cargo-caravans_salon_poznan.jpg

CarGO! Rent a Camp działa w Poznaniu jako wypożyczalnia pojazdów kempingowych od 2009 roku. Zajmuje się sprzedażą nowych i używanych kamperów grupy Pilote, ich serwisowaniem oraz doposażaniem w niezbędne akcesoria.

CarGO! Rent a Camo to również wypożyczalnia kamperów, firma oferuje szeroki wybór i dostępność pojazdów. Dbają o regularny przegląd i niezawodność ponieważ wiedzą, że podczas długiej wycieczki campery są praktycznie Państwa domem. Wynajem i sprzedaż kamperów w CarGO! jest łatwe, szybkie i wygodne. Kapery posiadają bogate wyposażenie - butle gazowe, środki do sanitariatów, komplet złączek, węże i kable elektryczne przydatne podczas funkcjonowania na świeżym powietrzu. Jak również zastawa obiadowa z nietłukącej melaminy, sztućce, garnki, otwieracze i inne przydatne akcesoria kempingowe. Klienci mogą wybrać kampery o różnym standardzie, najbardziej komfortowe campery i przyczepy kempingowe wyposażone są w Panele Solarne, TV LED z SAT, DVD zasilane z 12V, klimatyzację części mieszkalnej oraz wiele innych udogodnień.

Marki jakie posiada w swojej ofercie CarGO! Rent a Camp - Pilote, Bavaria, LeVoyageur, RMB, Frankia, Le Voyageur, Hanroad, Danbury.

[ Wstecz ]