Organizator: Grupa MTP

Goście i prelegenci

02.09.2020 14:13:44

Podziel się

Caravans Salon Poland to również doskonała okazja do spotkania i posłuchania ciekawych gości. Co roku zaproszeni blogerzy, podróżnicy, Youtuberzy czy dziennikarze branżowi, opowiadają o swoich doświadczeniach i przygodach w specjalnej strefie z prelekcjami i spotkaniami autorskimi.

Zobacz kto odwiedził nas w poprzedniej edycji. Goście i prelegenci Caravans Salon 2020:

 

RADOSŁAW NAWROT - dziennikarz i publicysta

Redaktor Radosław Nawrot, związany na stałe z poznańska redakcją Gazety Wyborczej oraz radiem „Afera”, jest znany przede wszystkim z rubryk sportowych, ale równie często pisze o tematyce przyrodniczej czy filmowej.

To nie tylko wszechstronny dziennikarz, ale również autor książek. Najbardziej znana jest fabularyzowana biografia Mirosława Okońskiego, legendy Lecha Poznań, pt. „Okoń”. Na swoim koncie ma również głośną powieść „Szachownica” o powstaniu wielkopolskim.

Z zamiłowania Radosław Nawrot jest podróżnikiem i to właśnie o podróży jest jego najnowsza książka, o której opowie podczas spotkania na Caravan Salon.

„Australia no worries!” to opowieść o podróży po Tasmanii i Australii pełna anegdot, w której przewodnikami są lokalne zwierzęta i to ich śladem podąża autor. Podczas podróży zatrzymywał się również na Australijskich kempingach, o czym na pewno opowie podczas spotkania.

Strona Facebooku Radosława Nawrota: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001177844552 

MIKOŁAJ GOSPODAREK - autor: "Polska na czterech kółkach"

Mikołaj Gospodarek, czyli autor znakomitej książki/przewodnika „Polska na czterech kółkach”, będzie gościem oraz wystawcą na Caravans Salon Poland 2020. W swoim wystąpieniu pokaże, jak piękna i warta odkrywania jest Polska za pomocą samochodu czy kampera.

Więcej... kliknij w zdjęcie

Strona gościa: Tutaj

 

KUBA BIELAK - Akademia Bezpiecznej Jazdy - dziennikarz

Dziennikarz znany z programu Jazda Polska w TVN Turbo. Współzałożyciel i zarządzający Akademią Bezpiecznej Jazdy w Warszawie. Ekspert z dziedziny bezpieczeństwa jazdy samochodem oraz metodyki treningu jazdy samochodem. Ma ogromne doświadczenie jako wykładowca i prelegent z dziedziny bezpieczeństwa jazdy.

 

Calluna Trip - Aga i Bartek oraz ich VW "Ogórek" 

Aga i Bartek, czyli autorzy bloga i vloga Calluna Trip, opowiedzą o tym, jak przejechać 48 letnim VW T2 „Ogórkiem” dookoła Ameryki Północnej. Dodatkowo ich niezwykły kamper, będzie do obejrzenia w naszej Strefie RETRO.

Więcej... kliknij w zdjęcie

Strona gości: Tutaj

 

Kamperem Po Świecie - Tomek i Paulina na pokładzie "Osiołka" 

Marzą o objechaniu świata starym kamperem, ale najpierw postanowili objechać nim całą Polskę. Tomek i Paulina, czyli autorzy bloga Kamperem Po Świecie, odwiedzą nam na Caravans Salon i opowiedzą o tym, jak zacząć podróżować starym kamperem.

Więcej... kliknij w zdjęcie

Strona gości: Tutaj

BUS LAPIDUS - Dominika i Max

Dominika i Max przemierzają świat na pokładzie Volkswagena T3, z 1981, który stał się ich nowym domem. O swojej przygodzie z busem i zamiłowaniu to pojazdów retro i swojej książce opowiedzą podczas Caravans Salon Poland w strefie wykładowej oraz na swoim stoisku w strefie RETRO.

Więcej... kliknij w zdjęcie

 

Polandscapes - Magda i Marcel

Polandscapes to realizacja pomysłu - marzenia Magdy i Marcela Dezorów, jak sami o tym mówią - jest to "filmowa podróż przez Polskę". Autorzy niezwykłego filmu dokumentalnego postanowili pokazać jak piękny jest nasz kraj, czego bardzo często nie dostrzegamy. Film realizowali mieszkając w wyremontowanym przez siebie kamperze. O swoim projekcie opowiedzą podczas Caravans Salon Poland na niedzielnym spotkaniu.

Więcej... kliknij w zdjęcie

Strona gości: Tutaj