Aktualności
25.09.2018
Więcej aktualności

Caravans Salon już 21-23 września 2018

Targi kamperów, caravanów i przyczep kempingowych

Zapraszamy wszystkich miłośników podróżowania czterema kółkami na Caravans Salon, które odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już we wrześniu 2018 roku.

Podczas targów Caravans Salon będzie można zobaczyć przyczepy kampingowe, kampery, akcesoria do kamperów, części do przyczep i samochodów kempingowych i wiele innych atrakcji dla miłośników wakacji w outdoorze.

Targi dedykowane branży caravaningowej

Na targi zapraszamy poszukiwaczy wakacji kempingowych oraz osoby chcące kupić campera, przyczepę czy ciekawe dodatki. Osoby profesjonalnie związane z branżą caravaningową również znajdą dla siebie ciekawą ofertę!

Caravans Salon już od 2012 podczas Poznań Motor Show

Caravans Salon jest jednym z czterech salonów motoryzacyjnych podczas Poznań Motor Show. Od 2012 roku setki tysięcy gości mogło poznawać caravaning, turystykę, tworząc pierwsze w pełni profesjonalne targi tej branży w Polsce.

Obserwując rosnące zainteresowanie caravaningiem oraz rozwój turystyki kampingowej i kamperowej zdecydowaliśmy się na organizację Caravans Salon w dodatkowym, wrześniowym terminie - zapraszamy 21-23 września na Caravans Salon w Poznaniu!

VIII Zlot Caravaningowy - zapraszamy!

Na zlocie mile widziany jest każdy, kto uprawia ten rodzaj turystyki, jak również osoby które dopiero chciałyby zasmakować caravaningu. Każdy Zlot to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i wspólnego planowania wyjazdów w rozpoczynającym się w nadchodzącym sezonie.

Zobacz najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów przyczep kampingowych, camperów i caravanów!

[ Wstecz ]
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing